Apartmány KARLSBAD PRESTIGE 

V objektu Karlsbad Prestige, který je kompletně zrekonstruován se nachází 6 apartmánů různých velikostí. Pro hosty jsou připravené nadstandardně prostorné a luxusně vybavené apartmány, které mají minimálně jednu samostatnou ložnici, prostornou koupelnu s vířivou vanou, nebo sprchou, toaletou a bidetem. Každý apartmán má ještě jednu samostatnou toaletu. V každém apartmánu najdete jídelní prostor a plně vybavenou kuchyňskou linku s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou nádobí a pračkou. Pro odpočinek i práci je k dispozici vysokorychlostní internet, 4K - SMART televize s plochou obrazovkou a digitálními a satelitními kanály. 

 

Apartment 003 - 70 m2

Apartmán s jednou ložnicí  a obývacím prostorem s rozkládací pohovkou. Maximální kapacita 4 osoby.  Pro nejlepší nabídku nás prosím kontaktujte.

 

 

Apartment 004 - 90 m2

Apartmán s jednou ložnicí a obývacím prostorem spojeným s jídelnou a kuchyní.. Maximální kapacita 2 osoby.  Pro nejlepší nabídku nás prosím kontaktujte.

 

Apartment 005 - 70 m2

Apartmán s jednou ložnicí a obývacím prostorem s rozkládací pohovkou. Maximální kapacita 4 osoby. Pro nejlepší nabídku nás prosím kontaktujte.

 

Apartment 006 - 90 m2

Apartmán s jednou ložn icí, a obývacím prostorem se dvěmi rozkládacími pohovkami. Maximální kapacita 4 osoby. Pro nejlepší nabídku nás prosím kontaktujte.

 

Apartment 008 - 150 m2

Apartmán s velkým obývacím prostorem, jídelnou a kuchyní. Samostatné 3 ložnice, dvě koupelny. Maximální kapacita 6 osob. Pro nejlepší nabídku nás prosím kontaktujte.

 

Apartment 007 - 180 m2

Apartmán s velkým obývacím prostorem, jídelnou a kuchyní. Samostatné 3 ložnice, dvě koupelny. Maximální kapacita 6 osob. Pro nejlepší nabídku nás prosím kontaktujte.